Nebankovní půjčka

Půjčka s nízkými splátkami se zástavou nemovitosti

Co je to nebankovní půjčka?

To je první férový úvěr, když Vám banka nepůjčí. Stačí mít nemovitost na zástavu a můžete si okamžitě půjčit bez poplatků předem.

Nízké úroky jsou podobné jako u bankovních úvěrů. Výhodou je dlouhá splatnost a možnost předčasného splacení.

Nedokládáte jak jste peníze využili – můžete se půjčit na cokoliv. Uskutečněte své plány, anebo konsolidujte starší půjčky. Vy sami nejlépe víte, jak je využít.

Vhodné i pro osoby se záznamem v registru.

Nebankovní půjčku nabízíme také i jako podnikatelský úvěr.

nízké splátky jako u banky
peníze lze použít na cokoliv
výhodné i pro osoby se záznamem v bankovním registru
žádné poplatky předem
se zástavou nemovitosti

Nezávazně a bezplatně
poptat půjčku s nízkým úrokem

služby jsou zdarma
28 letá tradice
ušetříte čas i peníze
získáte nejlepší nabídku

Peníze na cokoliv

Finanční prostředky z nebankovní hypotéky můžete použít na cokoliv a nikomu nemusíte dokládat na co jste je použili. Peníze jsou zaslány na Váš bankovní účet a záleží zcela na Vás, na co tyto peníze použijete. Pokud nás požádáte, abychom za Vás vyplatili Vaše současné závazky (konsolidace), rádi vše zařídíme za Vás

I se záznamem v registru

Americká nebankovní hypotéka se zástavou nemovitosti je úvěr vhodný i pro osoby se záznamem v registru. Zajímá nás proto, zda Vás splátky nezatíží nad únosný rámec.

Žádné poplatky předem

Zakladáme si na férovém přístupu k našim klientům. Proto u nás za posouzení možnosti poskytnutí úvěru ani za zpracování odhadu Vaší nemovitosti nic neplatíte a to ani v případě, že Vám poskytnutí úvěru neschválíme. V případě, že Vám úvěr poskytneme, poplatky za zpracování úvěru i odhadu budete hradit spolu s úvěrem v měsíčních splátkách.

Volitelná doba a výše splácení

U nebankovní hypotéky si můžete zvolit dobu splatnosti od 5 do 20 let, v závislosti na Vašich možnostech splácení. Malé splátky znamenají pohodlné splácení delší dobu. Vyšší splátky zvyšují bezpečí splácení a snížení nákladů.

Možnost tvorby úročené rezervy "na horší časy"

Pokud máte možnost platit více, než fixní splátku, vytvoříte si tak u nás rezervu pro období, kdy nebudete mít dostatek prostředků pro splácení. Rezervu Vám navíc budeme úročit a tím tak reálně snižovat náklady na Vaší nebankovní půjčku.

Individuální přístup

K našim klientům přistupujeme vždy individuálně. Nasloucháme jejich potřebám a problémům. A vždy hledáme řešení vhodné jak pro klienta, tak pro nás. Nemáme nastaveny žádné automatické postupy pro řešení problémů, vždy nás zajímá proč k tomuto problému došlo a jak jej vyřešit ke spokojenosti obou stran.

Co je potřeba k vyřízení nebankovní půjčky?

Vyřízení nebankovní půjčky je velice jednoduché a bez poplatků předem. Vše zásadní za Vás vyřídíme. K posouzení vaši žádosti pouze sdělíte informace o svém příjmu. Podmínkou je také mít k dispozici nemovitost jako garanci za půjčku.

Oproti bankám se posuzuje každá žádost o úvěr zcela individuálně a dokážeme ošetřit i drobné nedostatky v historii žadatele, které brání získání úvěru v bance (zápisy v registrech dlužníků, krátkou historii podnikání a prokazatelnost příjmů, věk žadatele atd.) Díky tomu má klient mnohem vyšší šanci na získání nebankovního úvěru.

Potřeboval jsem rychle sehnat nebankovní půjčku s nízkými úroky a proto jsem se obrátil na Finanční centrum. V krátké době jsem měl peníze na účtu a Finanční centrum teď doporučuji všem svým známým!
Ing. Jan M.
Brno
Je na čase splnit si své sny?

Splňte je půjčkou s nízkými úroky