Telefon

+420 777 09 22 58

E-mail

info@financni-centrum.cz

Adresa

Příční 4059/8
Hodonín, 695 01

Kancelář Finančního centra se nachází na Příční 4059/8, Hodonín. Osobní jednání pouze po předchozí telefonické rezervaci.

IČO: 40391787
živn. oprávnění od: 16.12.1992

Vázaný zástupce BNÚ s.r.o.

Kromě široké nabídky finančních služeb Vám dokážeme poskytnout profesionální, efektivní a komplexní finanční servis, včetně orientačních propočtů různých bank – nemusíte tak „obíhat“ banky, ale máte vše na jednom místě.

Naše zkušenosti nám umožňují vyjednat pro klienty nadstandardní podmínky v bankách, a to v co nejkratší době.

Spolupracujeme s
Komerční banka, a.s.
Česká spořitelna, a.s.
UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
Wüstenrot hypoteční banka a.s.
Hypoteční banka, a.s.
Raiffeisenbank a.s.
mBank - BRE Bank S.A.
MONETA Stavební spořitelna, a.s.
Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.
Raiffeisen stavební spořitelna a.s.
Kooperativa pojišťovna, a.s.
Pojišťovna České spořitelny, a.s.

Kontaktujte nás

Vaše Finanční Centrum

Pomůžeme vám najít to správné řešení, ať už hledáte cokoliv.

Spolupracujeme s předními finančními bankovními a nebankovními subjekty na českém trhu a díky tomu máme o jejich produktech přímé a vždy ty nejčerstvější informace.

Jsem již několik let klientem Finančního centra a před měsícem jsem je požádala o refinancování spotřebitelkého úvěru. Musím říci, že z mé strany byla spokojenost velká, ušetřila jsem za stejné období někoik tisíc a ještě jsem od banky obdržela dárek. Finanční centrum doporučuji všem mým známým.
Kamila B.
Uherské Hradiště
Chtěli jsme si postavit dům a tak jsme zašli do banky požádat o hypoteční úvěr. Ani po měsíci jsme nebyli spokojeni s podmínkami, tak jsme se rozhodli pro řešení hypotéky přes Finanční centrum. Vše dopadlo dle našich představ a nyní již stavíme!
Emil a Klára V.
Domanín
Dobrý den, chci tímto poděkovat Finančnímu centru Hodonín, při řešení situace, kdy se mi na nemovitosti objevila exekuce a tato společnost mi pomohla vyplatit exekuci, vše bylo velmi rychlé a profesionální.
Michal S
Veselí nad Moravou
Obrátil jsem se na Finanční centrum a musím říci, že mi velmi pomohli, byla to pro mne neřešitelná situace a nyní již zvládám vše bez problému.
Stanislav M.
Brno
Potřeboval jsem rychle sehnat americkou nebankovní půjčku s nízkými úroky a proto jsem se obrátil na Finanční centrum Hodonín. V krátké době jsem měl peníze na účtu a Finanční centrum si nemůžu vynachválit!
Ing. Jan H.
Brno
S paní Janečkovou jsme velice spokojení. Zařídila vše potřebné k naší hypotéce a díky ní jsme si splnili sen o bydlení v domku.Nadále s ní spolupracujeme a za nás můžu říci,že je naše pravá ruka a vede nás správnými směry.
Kateřina M.
Ratíškovice
Chci tímto poděkovat Finančnímu centru Hodonín: Velmi si vážíme Vaší pomoci a nečekala jsem, že vyřizování půjde tak rychle. Měsíc od podpisu rezervanční smlouvy v realitce jsme již měli kupní smlouvu, a i peníze na účtě. Děkuji vám. Paní makléřka říkala, že ještě neuskutečnili obchod tak rychle jako s námi.
Aneta K.
Hodonín
Se službami Finančního centra Hodonín a pomocí při výběru nemovitosti (bytu) a řešení hypotéky jsem byl maximálně spokojen. Po pár konzultacích, kde jsem sdělil své požadavky a možnosti, paní Janečková vše zařídila a já již spokojeně bydlím! Doporučuji a jestě jednou děkuji!
Petr J.
Brno