Co je to nebankovní půjčka?
To je první férový úvěr, když vám banka nepůjčí. Stačí mít nemovitost na zástavu a můžete si okamžitě půjčit bez poplatků předem.


 • nízké splátky jako u banky
  výše úroků je podobná jako u neúčelových hypotečních úvěrů v bankách
 • peníze lze použít na cokoliv
  nedokládáte jak jste je využili
 • výhodné i pro osoby se záznamem v bankovním registru
  nebo pro osoby s neprokazatelnými příjmy, apod.
Získejte nebankovní půjčku bez dokládání příjmů!
Získejte nebankovní půjčku
 • služby jsou zdarma
 • 21 letá tradice
 • ušetříte čas i peníze

Potřeboval jsem rychle sehnat americkou nebankovní půjčku s nízkými úroky a proto jsem se obrátil na Finanční centrum Hodonín.  V krátké době jsem měl peníze na účtu a Finanční centrum teď doporučuji všem svým známým!

 
 • Ing. Jan M., Brno

 Nebankovní půjčka bez registru Standard

Volitelná doba splácení
U nebankovní půjčky Standard si můžete zvolit dobu splatnosti od 5 do 10-ti let, v závislosti na Vašich možnostech splácení.

Možnost tvorby úročené rezervy "na horší časy"
Pokud máte možnost platit více, než fixní splátku, vytvoříte si tak u nás rezervu pro období, kdy nebudete mít dostatek prostředků pro splácení. Rezervu Vám navíc budeme úročit a tím tak reálně snižovat náklady na Vaší nebankovní americkou půjčku.

Fixní splátka
Nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti Standard budete splácet předepsanými anuitními splátkami, kterými uhradíte celý úvěr za zvolenou dobu.

Nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti
Získejte výhodný nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti

Nebankovní půjčka bez registru Flexi

Volitelná splátka
Při nebankovní půjčce se zástavou nemovitosti Flexi Vám předepisujeme pouze minimální splátku a je výhradně na Vás, o kolik více nám budete splácet. Většími splátkami si zvyšujete bezpečí splácení a snižujete náklady.

Možnost tvorby úročené rezervy "na horší časy"
Pokud máte možnost platit měsíčně více, než jen minimální splátku, vytvoříte si tak u nás rezervu pro období, kdy nebudete mít dostatek prostředků pro splácení. Rezervu Vám navíc budeme úročit a tím tak reálně snižovat náklady na Vaší půjčku.

Splácíte jen půlku
Po dobu splácení platíte nízké splátky, kterými uhradíte jen polovinu úvěru. Druhou polovinu můžete uhradit novým úvěrem, tím reálně prodloužit splácení nebankovní americké hypotéky a využít tak nízkých splátek. Podmínkou takové možnosti je dobrá platební morálka a zachování Vaší bonity.

Nebankovní půjčky Standard i Flexi

Ačkoliv se jedná o nebankovní úvěr, výše úrokové sazby je obdobná jako u neúčelových hypotéčních úvěrů v bankách. Sazba je daná součtem úrokové sazby PRIBOR vyhlašované Českou národní bankou a úrokovou sazbou TGI Money, a.s. Aktuální úrokovou sazbu najdete v kalkulačce.

Peníze na cokoliv
Finanční prostředky z nebankovní půjčky můžete použít na cokoliv a nikomu nemusíte dokládat na co jste je použili. Peníze jsou zaslány na Váš bankovní účet a záleží zcela na Vás, na co tyto peníze použijete. Pokud nás požádáte, abychom za Vás vyplatili Vaše současné závazky (konsolidace), rádi vše zařídíme za Vás

Bez prokazování příjmu
Nebankovní půjčka se zástavou nemovitosti je úvěr o kterém jsme přesvědčeni, že Vám může pomoci. Zajímá nás proto, zda Vás splátky nezatíží and únosný rámec. Z tohoto důvodu chceme vědět výši a zdroj Vašeho příjmu. A protože Vám věříme, nebudeme po Vás chtít žádné dokladování příjmu, stačí nám Vaše čestné slovo.

Žádné poplatky předem
Zakladáme si na férovém přístupu k našim klientům. Proto u nás za posouzení možnosti poskytnutí úvěru ani za zpracování odhadu Vaší nemovitosti nic neplatíte a to ani v případě, že Vám poskytnutí úvěru neschválíme. V případě, že Vám úvěr poskytneme, poplatky za zpracování úvěru i odhadu budete hradit spolu s úvěrem v měsíčních splátkách.

Individuální přístup
K našim klientům přistupujeme vždy individuálně. Nasloucháme jejich potřebám a problémům. A vždy hledáme řešení vhodné jak pro klienta, tak pro nás. Nemáme nastaveny žádné automatické postupy pro řešení problémů, vždy nás zajímá proč k tomuto problému došlo a jak jej vyřešit ke spokojenosti obou stran.

Nebankovní půjčka bez nahlížení do registru
Získejte půjčku bez nahlížení do registru

Co je potřeba k vyřízení nebankovního úvěru se zástavou nemovitosti

Vyřízení nebankovní půjčky je velice jednoduché a bez poplatků předem! Vše zásadní za Vás vyřídíme. K posouzení vaši žádosti pouze sdělíte informace o svém příjmu (které nemusíte prokazovat, nýbrž jen stačí vaše slovo). Podmínkou je také mít k dispozici nemovitost jako garanci za půjčku.

Oproti bankám se posuzuje každá žádost o úvěr zcela individuálně a společnost dokáže ošetřit i drobné nedostatky v historii žadatele, které brání získání úvěru v bance (zápisy v registrech dlužníků, krátkou historii podnikání a prokazatelnost příjmů, věk žadatele atd.) Díky tomu má klient mnohem vyšší šanci na získání nebankovního úvěru.
© 2013 Finanční centrum Hodonín, Váš finanční poradce