Hypopůjčka Standard

Hypopůjčka Standard je klasický neúčelový́ úvěr se zástavou nemovitostí, tzv. americká hypotéka. Tento oblíbený typ úvěru nabízí i většina bank. U nás však úvěr získáte rychle a snadno, bez zbytečného papírování a chození na pobočku.  Pohodlně si tak vyberete délku splácení, aby vás výše měsíční splátky příliš nezatížila.

S námi neplatíte žádný poplatek předem a peníze, které získáte, můžete použít doslova na cokoliv. S Hypopůjčkou můžete uskutečnit své plány nebo překlenout dočasnou finanční tíseň. A i v případě, že bychom vaši žádost z nějakého důvodu zamítli, nebude vás její zpracování a posouzení stát ani korunu. Neúčtujeme dokonce ani poplatek za odhad vaší nemovitosti!

Přesnou výši splátek si můžete spočítat na naší úvěrové kalkulačce a můžete nám věřit, že částka je konečná a bez dodatečných nebo skrytých poplatků.

Je zcela na vás, k čemu peníze z Hypopůjčky použijete. Vy sami víte nejlépe, co potřebujete. My vám na to pouze půjčíme.

Hypopůjčka Business

Hypopůjčka Business je neúčelový podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti. S tímto úvěrem můžete realizovat vaše podnikatelské záměry, jako například nákup vybavení, zboží nebo cokoliv, na co si vzpomenete. S dobou splatnosti  si nastavíte takovou výši splátky, která Vám umožní rozjet podnikání na maximum.

S námi navíc neplatíte žádný poplatek předem za posouzení žádosti a zpracování úvěru. Pokud bychom nemohli vaší žádosti o úvěr vyhovět, nebude vás tedy její zpracování stát ani korunu. Neúčtujeme dokonce ani poplatek za odhad Vaší nemovitosti!

Přesnou výši splátek si můžete spočítat na naší úvěrové kalkulačce a můžete nám věřit, že částka je konečná a bez dodatečných nebo skrytých příplatků.

Je zcela na vás, k čemu peníze z Hypopůjčky použijete. Vy sami víte nejlépe, co potřebujete. My vám na to pouze půjčíme.
© 2017 Finanční centrum Hodonín, Váš finanční poradce
Zprostředkovatel je vázaným zástupcem společnosti BNÚ, s.r.o.,
která je samostatným zprostředkovatelem zapsaným v registru České národní banky.
IČ: 28337255, Sídlo společnosti: náměstí Práce 2512, Zlín
Reklamační řád a Povinné informace pro klienty
Powered by Kentico