Hypopůjčka Standard

Hypopůjčka standard je klasický neúčelový úvěr se zástavou nemovitostí. Jedná se o tzv. americkou hypotéku. Hypopůjčku Standard budete splácet předepsanými stále stejnými anuitními splátkami, kterými uhradíte celý úvěr za zvolenou dobu.

U Hypopůjčky Standard si můžete zvolit dobu splatnosti od 5 do 20-ti let. Tím si určujete velikost jednotlivé splátky, takže vše závisí na Vašich možnostech splácení.

Nezapomeňte! Půjčené prostředky můžete použít opravdu na cokoliv a za posouzení a zpracování úvěru nám předem nic neplatíte. Žádné poplatky a to ani náklady na odhad Vaši nemovitosti!. Vše již je zahrnuto do splátek úvěru. Přesnou výši splátek  vám sdělíme obratem  na požádání . V případě, kdy nebudeme moci Vaši žádosti o úvěr vyhovět a tuto žádost zamítneme, nebudete hradit vůbec žádný poplatek, ani jiné náklady!!!

Smluvní vztah při poskytnutí Hypopůjčky Standard se řídí ustanovením zákona o spotřebitelských úvěrech a proto můžete za zákonem daný poplatek Hypopůjčku Standard  kdykoliv předčasně splatit. Taktéž sankce za porušení smlouvy jsou dány zákonem a tudíž jsou výrazně nižší než u úvěru poskytovaných dle jiného zákonného ustanovení.

Hypopůjčka Flexi

U Hypopůjčky Flexi Vám předepisujeme pouze minimální splátku a je výhradně na Vás, o kolik více nám budete splácet. Vytvoříte si tak rezervu na „horší časy“ a tím si tak výrazně snížíte celkové náklady zaplacené na úrocích (viz Úročená rezerva).

U Hypopůjčky Flexi je předepsána fixní délka splácení 5 let. Po dobu splácení platíte nízké splátky, které představují úrok z úvěru. Po uplynutí 5-ti let můžete požádat o nový úvěr. Podmínkou následného poskytnutí nového úvěru je dobrá platební morálka při placení splátek a zachování Vaší bonity.

Nezapomeňte! Půjčené prostředky můžete použít opravdu na cokoliv a za posouzení a zpracování úvěru nám předem nic neplatíte. Žádné poplatky a to ani náklady na odhad Vaši nemovitosti!. Vše již je zahrnuto do splátek úvěru. Přesnou výši splátek  vám sdělíme obratem na požádání. V případě, kdy nebudeme moci Vaši žádosti o úvěr vyhovět a tuto žádost zamítneme, nebudete hradit vůbec žádný poplatek, ani jiné náklady!!!

Smluvní vztah při poskytnutí Hypopůjčky Flexi se řídí ustanovením zákona o spotřebitelských úvěrech a proto můžete  za zákonem daný poplatek Hypopůjčku Flexi  kdykoliv předčasně splatit. Taktéž sankce za porušení smlouvy jsou dány zákonem a tudíž jsou výrazně nižší než u úvěru poskytovaných dle jiného zákonného ustanovení.

Všeobecné informace

Peníze na cokoliv Finanční prostředky z Hypopůjčky můžete použít na cokoliv a nikomu nemusíte dokládat na co jste je použili. Peníze jsou zaslány na Váš bankovní účet a záleží zcela na Vás, na co tyto peníze použijete. Pokud nás požádáte, abychom za Vás vyplatili Vaše současné závazky (konsolidace), rádi vše zařídíme za Vás.

Při řádném splácení získáte bonus až 33% úroků zpět.

Žádné poplatky předem Zakladáme si na férovém přístupu k našim klientům. Proto u nás za posouzení možnosti poskytnutí úvěru ani za zpracování odhadu Vaší nemovitosti nic neplatíte a to ani v případě, že Vám poskytnutí úvěru neschválíme. V případě, že Vám úvěr poskytneme, poplatky za zpracování úvěru i odhadu budete hradit spolu s úvěrem v měsíčních splátkách.

Individuální přístup K našim klientům přistupujeme vždy individuálně. Nasloucháme jejich potřebám a problémům. A vždy hledáme řešení vhodné jak pro klienta, tak pro nás. Nemáme nastaveny žádné automatické postupy pro řešení problémů, vždy nás zajímá proč k tomuto problému došlo a jak jej vyřešit ke spokojenosti obou stran.

Pokud máte možnost platit měsíčně více, než jen předepsanou splátku, vytvoříte si tak u nás rezervu pro období, kdy nebudete mít dostatek prostředků pro splácení. Rezervu Vám navíc budeme úročit a tím tak reálně snižovat náklady na Vaší Hypopůjčku.
© 2017 Finanční centrum Hodonín, Váš finanční poradce
Zprostředkovatel je vázaným zástupcem společnosti BNÚ, s.r.o.,
která je samostatným zprostředkovatelem zapsaným v registru České národní banky.
Powered by Kentico