Reference našich klientů

Níže naleznete některé z názorů našich klientů, kteří využili našich služeb za více než 26ti letou historii působení firmy v oblasti finančního poradenství a realitních služeb. Rádi se na nás opakovaně obracejí a doporučují nás svým známým. Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o svou zkušenost se službami Finančního centra Hodonín.

Byli jste spokojení? Řekněte to svým známým a nechte je, ať se přesvědčí o naší profesionální práci.
Byli jste s něčím nespokojeni? Dejte nám vědět, ať víme kde se stala chyba a příště to můžeme zlepšit!
 

Obrátil jsem se před časem s pomocí vyřešit mou fin. záležitost na Finanční centrum , musím říci, že mi velmi pomohli, byla to pro mne neřešitelná situace a nyní již zvládám vše bez problému.

 
 • Staňa Brno

Dobrý den, chtěli jsme si svépomocí postavit dům a tak jsme zašli do banky požádat o hypoteční úvěr, bohužel ani po měsíci jsme nebyli spokojeni s podmínkami návrhu. Tak jsme se rozhodli pro řešení hypotéky přes Finanční centrum a nyní už stavíme. Musíme konstatovat, že vše dopadlo dle našich představ výborně, k uspokojení našich požadavků. Služby jsou zdarma a ještě vše vyřizovali za nás, tak  ušetřili náš čas.

 
 • Emil a Klára, Domanín

Dobrý den, chci tímto poděkovat Finančnímu centru Hodonín, při řešení situace, kdy se mi na nemovitosti objevila exekuce a tato společnost mi pomohla vyplatit exekuci, vše bylo velmi rychlé a profesionální.

 
 • Michal S. Veselí nad Moravou

Jsem již několik let klientem Finančního centra, před měsícem jsem je požádala o refinancování spotřebitelkého úvěru a musím říci , že z mé strany byla spokojenost velká, ušetřila jsem za stejné období někoik tisíc a ještě jsem od banky obdržela dárek. Doporučuji využít těchto služeb.

 
 • Kamila S., Uherské Hradiště

Potřeboval jsem rychle sehnat americkou nebankovní půjčku s nízkými úroky a proto jsem se obrátil na Finanční centrum Hodonín.  V krátké době jsem měl peníze na účtu a Finanční centrum teď doporučuji všem svým známým!

 
 • Ing. Jan M., Brno

Chci tímto poděkovat Finančnímu centru Hodonín: Velmi si vážíme Vaší pomoci a nečekala jsem, že vyřizování půjde tak rychle. Měsíc od podpisu rezervanční smlouvy v realitce jsme již měli kupní smlouvu, a i peníze na účtě. Děkuji vám. Paní makléřka říkala, že ještě neuskutečnili obchod tak rychle jako s námi.

 
 • Aneta K., Hodonín

Se službami Finančního centra Hodonín a pomocí při výběru nemovitosti (bytu) a řešení hypotéky jsem byl maximálně spokojen. Po pár konzultacích, kde jsem sdělil své požadavky a možnosti, paní Janečková vše zařídila a já již spokojeně bydlím! Doporučuji a jestě jednou děkuji!

 
 • Petr J., Brno

S paní Janečkovou jsme velice spokojení. Zařídila vše potřebné k naší hypotéce a díky ní jsme si splnili sen o bydlení v domku.Nadále s ní spolupracujeme a za nás můžu říci,že je naše pravá ruka a vede nás správnými směry.

 
 • Kateřina, Ratíškovice

S prací paní Janečkové jsem byl velice spokojený. Vyřídila za mě vše potřebné a v krátkém čase a bez problémů mi byl zprostředkován výhodný úvěr. Navíc mi velmi pomohla se všemi problémy a papíry s koupí bytu. Tímto ještě jednou děkuji.

 
 • Ing. Pavel M., Uherské Hradiště

Využil jsem služby Finančního centra Hodonín, abych získal hypotéku na stavbu rodinného domu. Musím říct, že jsem velmi spokojený s rychlostí s jakou jsem hypotéku získal.

 
 • František Janoušek, Hodonín

Tímto bych chtěla poděkovat za pomoc Finančního centra Hodonín s exekucí, která byla vyřešena. Nejvíc se mi líbilo to, že jsem se nemusela prakticky nic zařizovat.

 
 • Milada Kučerová, Dolní Bojanovice

Chtěla bych Vám poděkovat za pomoc se sháněním rodinného domku. Díky Vaší pomoci jsem získala krásné bydlení za cenu, která byla rozumná a v mých možnostech. Ještě jednou děkuji.

 
 • Marie V., Mutěnice

Se službami Finančního centra Hodonín jsem byl maximálně spokojen - profesionální jednání a velmi rychlé vyřízení půjčky. Všem můžu vřele doporučit!

 
 • Karel Š., Hodonín

Vyřízení mé hypotéky bylo rychlé a bezchybné. Takto nějak bych si představovala fungování finančního poradenství. Díky!

 
 • Michaela B., Rohatec

Jsem maximálně spokojen, děkuji

 
 • Milan V., Hodonín

Vaše služby jsem využila nedávno a můžu říct, že komunikace byla velmi dobrá. I když jsem měla specifické požadavky, tak jste mi byli schopni poradit a pomoct s vyřizováním úvěru. Doporučuji všem.

 
 • Helena K., Brno
© 2017 Finanční centrum Hodonín, Váš finanční poradce
Zprostředkovatel je vázaným zástupcem společnosti BNÚ, s.r.o.,
která je samostatným zprostředkovatelem zapsaným v registru České národní banky.
IČ: 28337255, Sídlo společnosti: náměstí Práce 2512, Zlín
Reklamační řád a Povinné informace pro klienty
Powered by Kentico